Novinky O nás O víně Nákupní řád PDF ceníky Fotogalerie Kontakt
KOŠÍK0 ks zboží, 0 Kč

O nás


Představuji Vám další obchodní aktivitu firmy ČESKÉ HUDEBNÍ NÁSTROJE, která zdánlivě souvisí s hudbou jen velmi málo a má přitom tolik společného: pocit krásy, radosti a opojného štěstí, nechybí-li kvalita...

Tak jako hudební nástroje a značkové příslušenství střední a mistrovské třídy, které vozíme již čtvrt století předním českým i slovenským symfonickým orchestrům (Česká filharmonie, SOČR, FOK...), divadelním a komorním hudebním tělesům, hudebním Akademiím, konzervatořím, jejich studentům i sólistům z oblasti vážné hudby (jsme hrdi, že mezi naše zákazníky patří Ivan Ženatý, Pavel Šporcl, Václav Hudeček, Kristina Fialová, Jiří Bárta, Petr Nouzovský, Kateřina Englichová, Felix Slováček, Panochovci, Wihanovci, Škampovci, Pražákovci, Stamicovci, Apollonovci...), tak mé profesní zkušenosti na poli vína, tři desetiletí vstřebávání informací od francouzských, italských, německých, rakouských či portugalských vinařů, deset sezón školení, pořádaných Asociací sommeliérů ČR, skvělý roční kurz s Jakubem Přibylem a obchodování s kvalitními víny vytvořily dobrý základ pro renomovanou nabídku i tohoto sortimentu. Přicházím za vámi s výběrem poctivých a kvalitních vín ze zajímavých a proslulých světových vinařských oblastí a především od menších vinařů. Oproti většině velkých prodejců, kteří jsou zavaleni kvantem laciného zboží průmyslových velkovýrobců (ve kterých se méně znalí zákazníci jen těžko orientují), je mou snahou a cílem předvybírat v každé ze svých kategorií pouze vína zdravá, skvělá, senzoricky výrazná či zajímavá a dovážet je přímo od rodinných vinařství a v co možná nejnižší cenové hladině.

V této chvíli nabízíme výběr tradičních regionů Itálie, Francie, Portugalska, Německa, Rakouska, z Nového světa pak dva excelentní chilské výrobce a neustále zkoušíme, co se dá kde zajímavého objevit...., aktuálně Bulharsko nebo Slovinsko

Podle kvality jednotlivých ročníků či šarží sortiment průběžně obměňujeme tak, aby náš sklad směrem k zákazníkovi vždy opouštěla jen nejvyšší kvalita. Nejlepší a mimořádné ročníky archivujeme pro delší ležení a nabídneme je, až usoudíme, že je na ně ten správný čas.

Ve stručné řeči logiky a čísel: cílem je přinášet koncovým uživatelům a vybraným gastronomickým společnostem a firmám pouze špičková vína v tomtéž duchu, jako se staráme již skoro tři desetiletí o naše houslisty, flétnisty, saxofonisty, harfisty, bubeníky či celé orchestry.

Bude nám potěšením, když si otestujete naše "vinné" zkušenosti bez jakéhokoli rizika na některé z častých degustací. Ochutnávky připravíme i podle vašeho přání a vzorkové sady vám namícháme tak, jak potřebujete.

Při dobré hudbě se musíte cítit stejně dobře, jako při dobrém víně od www.popp-vino.cz !

Váš
Vít Popp & ČHN